Apie mane

You are here:

Kas aš?

null

Eduardas Cechanovič

SEO/PPC specialistas

Esu SEO/PPC specialistas kuris orientuojasi į rezultatą. Aš padedu savo klientams pasiekti norimų rezultatų organinėje paieškoje, tapti matomiems Google paieškos sistemoje ir padidinti pardavimus.

Didžiausią patirtį esu sukaupęs dirbant su elektronine komercija, eksportuotojais, smulkiais ir vidutiniais verslais.

Mano misija

Padėti tūkstančiams klientų Lietuvoje padidinti savo pardavimus ir būti matomiems Google paieškos sistemoje.

Tapti SEO specialistu № 1 Baltijos šalyse, kokybės ir rezultato atžvilgiu, inovatyvių sprendimų priėmimu skaitmeninės rinkodaros srityje.

Paslaugų fokusas

SEO
Pay Per Click (PPC)
UX
Analytics

Kodėl verta dirbti su manimi?

1

Profesionalumas

Nuolatinis žinių tobulinimas, įgyvendinti sėkmingi projektai dirbant tiek su smulkiais, tiek su dideliais verslais Lietuvoje ir visame pasaulyje atspindi galimybes bei profesionalumą.

3

Finansinės garantijos

Teikdamas paslaugas, orientuojuosi į kokybę bei griežtą terminų laikymąsi. Tai galiu užtikrinti pasirašydamas atskirą sutartį, numatančią, kad mano atlyginimas priklausys nuo pasiekto rezultato. SEO paslaugos kaina – protinga investicija į Jūsų verslo sėkmę!

2

Patrauklus kainoraštis

Galiu pasiūlyti itin patrauklų kainoraštį savo klientams, esu optimizavęs visus procesus ir išlaidas, todėl finansiniai resursai yra pasiskirstomi itin efektyviai.

4

Detalizuotų ataskaitų teikimas

Galite lengvai stebėti, kaip profesionalios SEO paslaugos padeda klestėti Jūsų verslui internete. Kas mėnesį siunčiamos detalizuotos ataskaitos leis sekti sėkmingą ėjimą tikslo link. Esant poreikiui, kiekvienas ataskaitos punktas bei jo reikšmė yra išsamiai pristatoma klientui.