Apie mane

You are here:

Kas aš?

null

Eduardas Cechanovič

SEO/PPC specialistas

Esu SEO/PPC specialistas kuris orentuojasi į rezultatą. Aš padedu savo klientams pasiekti norimų rezultatų organinėje paieškoje, tapti matomiems Google paieškos sistemoje ir padidinti pardavimus.

Didžiausią patirtį esu sukaupęs dirbant su elektronine komercija, eksportuotojais, smulkiais ir vidutiniais verslais.

Mano misiją

Padėti tūkstančiams klientų Lietuvoje padidinti savo pardavimus ir būti matomiems Google paieškos sistemoje.

Tapti SEO specialistų № 1 Baltijos šalyse, kokybės ir rezultato atžvilgiu, inovatyvių sprendimų priėmimu skaitmeninės rinkodaros srityje.

Mano skill'ai

SEO
Google Adwords
Analytics
Content marketing
CRO/UX
Social

Kodėl verta dirbti su manimi?

1

Profesionalumas

Nuolatinis žinių tobulinimas, įgyvendinti sėkmingi projektai dirbant tiek su smulkiais, tiek su dideliais verslais Lietuvoje ir visame pasaulyje atspindi galimybes bei profesionalumą.

3

Finansinės garantijos

Teikdami paslaugas, orientuojusį į kokybę bei griežtą terminų laikymąsi. Tai galiu garantuoti pasirašydami atskirą sutartį, numatančią, kad mano atlyginimas priklausys nuo pasiekto rezultato. SEO paslaugos kaina – protinga investicija į Jūsų verslo sėkmę!

2

Patrauklus kainoraštis

Galiu pasiūlyti itin patrauklų kainorašti savo klientams, esu optimizavęs visus procesus ir išlaidas, todėl finansiniai resursai yra pasiskirstomi itin efektyviai.

4

Detalizuotų ataskaitų teikimas

Galite lengvai stebėti, kaip profesionalios SEO paslaugos padeda klestėti Jūsų verslui internete. Kas mėnesį siunčiamos detalizuotos ataskaitos leis sekti sėkmingą ėjimą tikslo link. Esant poreikiui, kiekvienas ataskaitos punktas bei jo reikšmė yra išsamiai pristatoma klientui.