seo
SEO optimizavimas – tai darbas su Jūsų tinklapiu, siekiant, kad Jūsų tinklapis būtų aukštai reitinguojamas pagal atitinkamas frazes „Google“ paieškos sistemoje, Yahoo, Yandex, Live ir kitose paieškos sistemose.

Lietuvoje apie 90% visų vartotojų reikiamos informacijos ieško būtent per „Google“ paieškos sistemą.

google adwords
Google Adwords reklama – tai puikus būdas pritraukti kuo daugiau potencialių vartotojų į savo tinklapį per „Google“ paieškos sistemą. Klientas moka tik už atitinkamus rezultatus. Google reklama yra rodoma tik potencialiems Jūsų verslo klientams, kurie informacijos ieško pagal raktažodžius, susijusius su Jūsų verslo niša.
konversiju optimizavimas
Tinklapio konversijos optimizavimas (CRO – conversion rate optimization) – tai procesas, kuris Jūsų vartotojus transformuoja į Jūsų klientus.

Konversijų optimizavimas taip pat padeda pašalinti barjerus tarp Jūsų ir Jūsų tinklapio vartotojų, kurie neleidžia Jūsų vartotojams tapti Jūsų klientais.

null
Display reklama (Google Display Network arba GDN).

Šiuo metu GDN reklama gali pasiekti iki 90% vartotojų visame pasaulyje. Tai puikus būdas rodyti Jūsų reklamą įvairiuose tinklapiuose norint pritraukti tikslinę auditoriją į Jūsų tinklapį.

Display reklama gali būti įvairių tipų: tekstinė, grafinė, su video integracija. Šios reklamos gali būti talpinamos tinklapiuose, kurie yra susiję su Jūsų verslo niša.

null
Remarketingas – tai reklamos tipas, leidžiantis grąžinti Jūsų vartotojus, kurie buvo apsilankę Jūsų tinklapyje ir neįsigijo Jūsų siūlomos paslaugos arba prekės, atgal. Dažniausiai iš visų Jūsų vartotojų paslaugą arba prekę įsigyja tik 1-5% vartotojų, tačiau jei užduodate sau klausimą „Kaip pritraukti likusių 95-99% vartotojų, kurie bent kartą buvo Jūsų tinklapyje, dėmesį?“ – remarketingas Jums padės tą padaryti.
Facebook reklama
Facebook reklama – tai vienas iš populiariausių reklamos kanalų, kuris padeda kurti ilgalaikius santykius su tiksline auditorija, dalintis naujienomis apie Jūsų verslą bei taip pritraukti naują tikslinę auditoriją.

Susisiekite su mumis!


Google Adwords sertifikatas
Google Analytics sertifikatas