Remarketingas – tai reklamos tipas, leidžiantis grąžinti Jūsų vartotojus, kurie buvo apsilankę Jūsų tinklapyje ir neįsigijo Jūsų siūlomos paslaugos arba prekės, atgal. Dažniausiai iš visų Jūsų vartotojų paslaugą arba prekę įsigyja tik 1-5% vartotojų, tačiau jei užduodate sau klausimą „Kaip pritraukti likusių 95-99% vartotojų, kurie bent kartą buvo Jūsų tinklapyje, dėmesį?“ – remarketingas Jums padės tą padaryti.

Remarketingo paslaugos Jums padės grąžinti dalį vartotojų, kurie buvo apsilankę Jūsų tinklapyje, atvaizduojant Jūsų reklamą įvairiuose tinklapiuose. Remarketingas yra efektyvus reklamos tipas, leidžiantis padidinti pardavimus Jūsų verslui.

Privalumai

Mokama už paspaudimą

Mokama už paspaudimą

Mokama yra tik CPA principu, kai vartotojas paspaudžia ant Jūsų reklamos. Reklamos parodymai yra nemokami.

Didelis efektyvumas

Didelis efektyvumas

Kai reklama yra rodoma įvairiuose tinklapiuose, kai vartotojas ieško informacijos apie Jūsų prekę arba paslaugą, ir Jūsų reklama lydi jį visame naršymo kelyje, žymiai padidėja tikimybė, kad vartotojas pasirinks Jus.

Vartotojų lojalumas

Vartotojų lojalumas

Kai vartotojas mato Jūsų reklamą ne tik „Google“ paieškos sistemoje, bet ir kituose tinklapiuose, vartotojų lojalumas Jūsų verslui didėja.

Konkurencinis pranašumas

Konkurencinis pranašumas

Remarketingas yra vienas iš efektyviausių marketingo instrumentų, tačiau dauguma verslų jo nenaudoja. Tad pasinaudoję mūsų paslaugomis, Jūs įgyjate konkurencinį pranašumą!