SEO optimizavimo rezultatas

Kam reikalinga SEO optimizacija?
Jūs turite arba sukūrėte tinklapį, tačiau susiduriate su šiomis problemomis:

  • Kaip padaryti tinklapį populiariu ir gerai matomu internete?
  • Kaip pritraukti tikslinę auditoriją ir aplenkti konkurentus pagal lankomumą?
  • Kaip padidinti pardavimus tinklapio pagalba?

Šių problemų sprendimų yra ganėtinai daug, tačiau pats efektyviausias  – tinklapio SEO optimizavimas.

SEO optimizavimas (SEO angl. Search Engine Optimization) – tai darbas su Jūsų tinklapiu, siekiant, kad Jūsų tinklapis būtų aukštai reitinguojamas pagal atitinkamas frazes „Google“ paieškos sistemoje, Yahoo, Yandex, Live ir kitose paieškos sistemose.

Lietuvoje apie 90% visų vartotojų reikiamos informacijos ieško būtent per „Google“ paieškos sistemą, todėl kiekvienam verslui yra itin svarbu turėti aukštas pozicijas „Google“ paieškos sistemoje. Tai lemia tikslinės auditorijos atvedimą  į tinklapį, nemokamą lankytojų srautą, kylančius pardavimus, naujų klientų skaičiaus augimą ir kitus privalumus.

SEO optimizavimo procesas trunka nuo 2 mėnesių iki 2 metų. Optimizacijos trukmė priklauso nuo kliento verslo srities, jos konkurencingumo, taip pat raktažodžių konkurencingumo bei esamų tinklapio rezultatų.

Privalumai

users

Atvestas srautas iš „Google” yra gerai konvertuojamas

seo

Aukštas vartotojų pasitikėjimo lygis

SEO optimizacija

Pigiausias ir efektyviausias reklamos kanalas

traffic

Efektyvus būdas norint generuoti daug srauto

SEO optimizavimo procesas

Tinklapio auditas

Jūsų tinklapis yra pilnai išanalizuojamas, fiksuojant vidines tinklapio technines klaidas, taip pat patikrinamas Jūsų tinklapio turinys, atliekama išorinių atgalinių nuorodų analizė. Analizuojami ir dabartiniai Jūsų tinklapio SEO rezultatai, pozicijos, srautas bei kiti rodikliai. Didelis dėmesys taip pat skiriamas Jūsų pagrindinių konkurentų tinklapių analizavimui.

Raktažodžių parinkimas

Šis punktas yra pats svarbiausias, norint pasiekti gero rezultato. Jūsų tinklapiui yra surenkamos visos raktinės frazės, kurios atitinka Jūsų verslo specifiką. Frazės yra išanalizuojamos pagal konkurenciją, sezoniškumą, preliminarų srautą, raktažodžiai yra sugrupuojami pagal optimizuojamus puslapius.

Tinklapio vidinė optimizacija (vidinis SEO)

Šitame etape yra šalinamos visos tinklapio vidinės klaidos, kurios turi įtakos pozicijų iškilimui. Optimizuojama tinklapio struktūra, rašomas ir koreguojamas SEO turinys, pagal atitinkamas raktines frazes ir raktažodžių grupes optimizuojami puslapiai.

Atgalinių nuorodų auginimas (išorinis SEO)

Šis SEO optimizavimo etapas yra pats ilgiausias ir sudėtingiausias. Jis gali trukti nuo 2 mėnesių iki 2 metų. Darbas vyksta su tinklapio atgalinėmis nuorodomis, jų skaičiaus/kokybės auginimu, kenkėjiškų atgalinių nuorodų šalinimu, tikslinio „refferal“ srauto pritraukimo, SEO parametrų auginimu ir daug kitų darbų.